VLAD Education – офіційний партнер British Study, який надає послуги з освіти за кордоном для дітей, студентів та дорослих
Компанія VLAD Education надає повний комплекс послуг: загальні консультації по системі освіти в різних країнах, первинне оцінювання ймовірності вступу, індивідуальний підбір програми навчання і навчального закладу, підготовка до іспитів та інтерв’ю, подача документів до обраного навчального закладу, організація ознайомчого візиту в один або кілька навчальних закладів, організація проживання, підготовка документів для отримання візи і супровід навчання дитини в іншій країні.

Послуги та програми, які ми пропонуємо:

підбір та супровід вступу в приватні школи-пансіони Великобританії, США, Канади та інших країни.

Починаючи з 2010 року, більше 150 дітей навчалися з нашою допомогою в приватних школах-пансіонах та вступили в топові університети. Навіть зараз, в період карантину, наші студенти навчаються в St Clare’s College, Oxford, Culford School UK, MPW London, CATS College, Cambridge, Ashbury College, Canada та інших. Особливою гордістю, є наша студентка Юлія, яка після навчання на програмі A-Level в CATS College Cambridge, вступила в Cambridge University на факультет математики. Історія Юлії. Наша команда особисто побувала в багатьох школах і знає з середини всі особливості та відмінності тої чи іншої школи. Це довгострокова інвестиція часу та ресурсів, тому дуже важливо підібрати школу, яка буде не тільки сильною академічно, а і комфортною в плані спорту, спілкуванні та проживанні.

підбір та супровід вступу на програми підготовки до навчання в університетах, Foundation та Pre-Master’s

 

Програма Foundation – чудова можливість всього за 1 рік підготуватися до вступу на Бакалаврат в найкращі університети за кордоном. Ми працюємо з топовими навчальними закладами, такими як King’s College London, UCL London, University of Amsterdam, Erasmus University Rotterdam, UCLAN Medical Foundation Program та багато інших. Ми були першими, хто організував програму Foundation в Україні, в співпраці з NCUK, а наші студенти, успішно закінчивши, навчаються зараз в університетах Великобританії, США та Нідерландів. Історія Foundation в Україні.

допомога зі вступом на програми бакалавру та магістратури за кордоном

У Великобританії більше 120 університетів, в США – більше 4500, в інших країнах також велика кількість і дуже не просто обрати той, який підійде саме вам.
Також існує безліч рейтингів, в яких також важко розібратися. Ми допомогаємо підібрати університети, які максимально відповідають вашим критеріям: локація, вартість, спеціальність, преспективи отримання практики та працевлаштування.
Наша команда допоможе зібрати необхідний пакет документів, заповнити аплікаційну форму, запропонує супровід та підтримку на всіх етапах процесу вступу.
В нашому портфоліо досвід роботи з топовими університетами Великобританії, США, Канади, Нідерландів, Ірландії, Швеції, Більгії, Німеччини, Мальти, Кіпру і навіть Австралії.

канікулярні мовні курси для дітей та дорослих

Канікулярні або короткострокові курси – це чудова можливість зануритись в мовне середовище і покращити рівень мови. Більше того, це дуже важливий тест драйв перед довгостроковою програмою, щоб зрозуміти, чи підходить країна та загалом система освіти. Для дітей, такі програми дають можливість розширити кругозір, знайти друзів зі всього світу та підтримувати спілкування після закінчення навчання. Вони починають більше розуміти навіщо їм вивчати мови і як знання мови може на практиці стати корисним інструментом і буде допомагати в житті. Також, це додатковий плюс при написанні свого мотиваційного листа та CV для подачі документів в університети.

Наші студенти:

Юля, Cambridge University, BA in Mathematics

Стефанія, St. Clare’s Oxford, IB

Брати Макс та Андрій, University College London, BA in Science and Engineering

Оля, Tilburg University, Netherlands, Bachelor’s program in Econometrics and Operations Research (BSc)

Ліза, King’s College London Internatioanl Foundation Programme

Даня, University of Ottawa, Graduated from Ashbury College, Canada

Етапи робити:

Перша консультація. Виявлення цілей та критеріїв відбору навчальних закладів. Оцінка шансів вступу.

Процес вибору. Формування попереднього списку шкіл відповідно до критеріїв, відсіювання, остаточний список шкіл, презентація. Паралельно – збір пакету документів.

Подача документів. Заповнення аплікаційниї фрм, фінальне формування пакету документів (мотиваційний лист, ессе, оцінки, рекомендації, CV) та відправка в вибрані навчальні заклади. Складання іспитів та інтерв’ю, оплата реєстраційних внесків.

Зарахування в навчальні заклади, фінальний вибір, заповнення та підписання необхідних документів.

 

Вибір проживання, візова підтримка, організація поїздки та супровід під час навчання.

 

Вартість послуг:

Типи послуг та програм:Вартість, грн.
Мовні курси для дорослих - підбір та бронювання програм, організація поїздки, візова підтримка Підбір та бронювання курсів в Європі для власників біометричних паспортів6400
3200
Мовні курси для дітей - підбір та бронювання програм, організація поїздки, візова підтримка Підбір та бронювання курсів в Європі для власників біометричних паспортів6400
3200
Мовні програми для корпоративних клієнтів6400
Підготовка до вступу на бакалаврат Foundation16000
Підготовка до вступу на магістратуру Pre-Masters16000
Підбір і вступ до університетів, підготовка та подача пакету документів (до 3-х університетів) Вступ до університету, підготовка і подача документів (1 університет)18000
8000
Приватні школи-пансіони (комлексний підбір та супровід процесу вступу: 3-5 шкіл)1000$ (англомовні країни); 1000€ (країни Європи)
Приватні школи-пансіони (супровід протягом першого року навчання)9000 (за триместр)
Візова підтримка4500
Переклад документів (за сторінку)Від 100 грн
facebook

British Study

068 98 509 44

e-mail: info@british-study.com.ua