Плануєте навчання за кордоном і не знаєте з чого почати? Тоді ця інформація для вас.
В інтернеті величезна кількість інформації і справді дуже важко розібратися і визначитися, що підійде саме вам.
Я особисто уже більше 10 років консультую сім’ї щодо навчання за кордоном і допомогаю визначити напрямок, побудувати особистий план підготовки та вступу в навчальні заклади Великобританії, США, Канади та Європи. Я один із перших в Україні став сертифікованим консультантом з освіти за кордоном, пройшовши підготовку та склавши іспити British Council в 2011 році, а уже в 2013 році став консультантом з міжнародної освіти, склавши іспити ICEF. Більше того, щоб зрозуміти як влаштований навчальний процес та побут з середини, я навчався на бізнес курсах в Лондоні, жив в приймаючій сім’ї (host family) та студентській резиденції. Кожного року, я та моя команда, приймаємо участь в міжнародних освітніх виставках, а також особисто відвідуємо мовні школи та школи-пансіони, університети та коледжи. За цей час ми допомогли більше 1000 студентам підготуватися та вступити в різоманітні навчальні заклади і ми не на теорії, а на практиці, знайомі з великою кількістю особливостей та нюансів і будуемо раді поділитися своїм досвідом з вами!

Етапи підготовки та навчання за кордоном

З чого почати і коли?

Існує велика кількість навчальним програм в будь-якому віці. Їх можна розділити на короткострокові (мовні курси, канікулярні програми, тренінги, семінари, тощо) та довгострокові або ще їх часто називають академічними (отримання середньої та вищої освіти, MBA, тощо). Для того, щоб визначити, яку програму обрати саме вам, потрібно поставити цілі та зрозуміти навіщо вам навчання за кордоном і що ви отримаєте від нього. Після того як ви визначились з навчальною траекторією та цілями, потрібно оцінити свої можливості та визначитись з бюджетом, який ви готові інвестувати в навчання. Під можливостями ми розуміємо, в першу чергу, рівень англійської та загалом академічні досягнення. В будь-якому разі, процес підготовки до навчання за кордоном потрібно розпочинати якомога раніше, адже в багатьох рейтингових школах та університетах прийом подачі документів має чіткі дедлайни, наприклад в Oxbridge (скорочення для Oxford та Cambridge), а також на медичні спеціальності, потрібно подати документи до 15 жовтня за 1 рік до початку навчання). До речі, а ви знали, що не можна подавати документи на вступ і в Oxford, і в Cambridge університети? Потрібно визначитись тільки з одним. І для натхнення, пропонуємо ознайомитись з історією нашої студентки Юлії, яка вступила в Cambridge University на факультет математики. Історія Юлії.

Країна навчання

Освіта за кордоном – це не тільки навчання, це досвід проживання в іншій країні. Для багатьох студентів саме це є головною причиною поїздки на навчання за кордон. Скористайтеся цією можливістю, щоб подорожувати і відкрити для себе нові світи. Існує велика кількість країн і кожну з них щось робить унікальними щодо навчання і життя. Наша спеціалізація саме в англомовних країнах, також є досвід роботи з німецькомовними програми та навчальними закладами Німеччини та Швейцарії. Зазвичай, на вибір країни впливають ваші довгострокові плани і чи плануєте ви залишатися проживати в країні навчання чи повертатися назад, преспективи працевлаштування та легалізація документів, а також бюджет, який ви плануєте інвестувати в навчання.

Предмет або спеціальність

Здобути освіту за кордоном – це ви твердо вирішили, а як щодо предмета? Що повинно бути написано в дипломі після того, як ви закінчите вуз? Наприклад, за кордоном є багато програм, які ще не викладають в Україні. Які предмети найкраще вивчати за кордоном? Це одна з моїх улюблених тем, адже дійсно, якщо говорити про сучасні тенденції та професії майбутнього, то, на жаль, наша система освіти дуже відстає в підготовці дітей та студентів до цих змін. Навчальний контент не оновлюється, а технології та підходи до викладання застарілі. Я ще досі згадую та знаходжусь під враженнями від лабораторії 3D принтерів в Manchester Metropolitan University, де студенти створюють різноманітні предмети та вже використовують їх. І таких прикладів безліч. Навчальні заклади за кордоном мають величезні ресурси, постійно реінвестують в навчально-технічну базу і тому студенти мають можливість отримувати актуальні, практичні та необхідні знання та навички.

Процес вступу

Щоб здобути освіту за кордоном, необхідно вибрати кілька шкіл або університетів для подачі заяви, дізнатися критерії відбору, список документів і терміни.
Перший атап – це заповнення аплікаційної форми та оплати реєстраційного внеску.
Другий – збір та загрузка документів. Зазвичай, це: мотиваційний лист, CV та рекомендації, ваші оцінки та сертифікат про підтвердження рівня знань англійської IELTS, TOEFL.
В кожному навчальному закладі встановлені свої критерії відбору. Часто, потрібно здавати ще такі екзамени як ACT, SAT, GRE, GMAT, для медичних спеціальностей – UCAT та MCAT.
Для вступу в школи-пансіони обов’язково потрібно здати внутрішні екзамени школи та пройти інтерв’ю.

Нам довіряють:

Наша команда та викладачі

facebook

British Study

068 98 509 44

e-mail: info@british-study.com.ua